Potret ze zdjęcia na zamówienie

Portret czarno biały

Portret czarno-biały to portret wykonany ołówkiem. Za pomocą tej techniki wykonuje portrety realistyczne. Przy odpowiednio dobrej jakości zdjęcia lub zdjęć można uzyskać efekt hiperrealistyczny tzw. „efekt zdjęcia”.

Portret na czarnym kartonie

Portret na czarnym papierze jest wykonany za pomocą białych kredek, czasem z dodatkiem kolorowych (np. w przypadku ubrań).
Jest to unikatowa technika rysowania.
Wykonanie takiego portretu polega na „odwrotnym rysowaniu” – to co zazwyczaj wykonuję na białym papierze ołówkiem muszę pozostawić jako czarne tło, a wszystko co zazwyczaj nie jest rysowane ołówkiem, np skóra muszę pokryć warstwą kredek.

Portret kolorowy

Portret kolorowy to portret wykonany za pomocą wysokiej jakości profesjonalnych kolorowych kredek. Na życzenie klienta wykonuje również tło lub jego wybrane elementy, które znajdują się ja zdjęciu.

Karykatura

Oferuję również wykonanie karykatury, czyli przedstawienie postaci i pozostałych elementow wchodzących w skład rysunku w sposób humorystyczny. Wykonuje karykatury czarno-białe przy pomocy ołówka lub kolorowe za pomocą kolorowych kredek.
Karykatura czarno-biała może zostać wzbogacona o kolorowe elementy np. ubrania. Glowy na karykaturach wykonanych przeze mnie są większe niż pozostałe części ciała. Twarze są rysowane w sposób realistyczny.

Portret zwierzęcia

Wykonuje portrety zwierząt w sposób realistyczny. Portret zwierzęcia może zostać wykonany trzema technikami do wyboru: białymi kredkami na czarnym papierze, ołówkiem na białym papierze lub kolorowymi kredkami na białym papierze.

Ile kosztuje wykonanie portretu?

Cena różni się w zależności od techniki rysowania jak i od rozmiaru rysunku. Przejdź do cennika aby zobaczyć ceny.

Rysunki Pauli są cudowne! Odzwierciedlają idealnie fotografie! Mam już dwa piękne obrazy w domu i każdy nie może uwierzyć że jest to narysowane ołówkiem!!! Jeszcze tak realistycznych obrazów nie widziałam! Szóstka z plusem Paulinko !!!!

Kasia

Portrety stworzone przez Panią Paulinę to po prostu dzieło sztuki! Niebywały talent, na pewno skorzystamy jeszcze nieraz. Na żywo jeszcze piękniejsze!

Justyna

Portret wygląda jak zdjęcie ! Przepięknie narysowane, każdy szczegół jest dopracowany ❤️ Najlepsza pamiątka na całe życie , jeszcze raz bardzo dziękujemy i POLECAMY! ❤️

Anita

Właśnie dziś dotarł do nas rysunek i jesteśmy zachwyceni efektami, genialnie uchwycony każdy szczegół oraz emocje.. Wspaniała pamiątka na wiele lat.. Pani Paulinka ma ogromny talent, świetny kontakt, szybka wysyłka, polecamy z całego serca 😍😍😍

Żaneta